Aktualności dla Studentów

Serdecznie zapraszamy na WYDZIAŁOWE SPOTKANIE OPŁATKOWE,
które odbędzie się we wtorek 12 grudnia 2017 r. o godz. 12.15
na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, w budynku nr 23, w sali 201.

Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
oraz Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie
zapraszają na MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ
„WSPARCIE ROZWOJU I WYCHOWANIA DZIECKA W RODZINIE. ASPEKTY INTERDYSCYPLINARNE”

Warszawa, 29 listopada 2017 r. MIEJSCE KONFERENCJI: UKSW, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21, Aula Schumana
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM: POBIERZ

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza na warsztat:

„Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym - co powinno niepokoić?”

Termin: 29.11.2017, godz. 9-12
Miejsce: UKSW, Kampus przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. nr 15, sala 1527
[SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE]

Studenci! Doktoranci!
Kolejna szansa na wielką przygodę. 31 października 2017 r. ruszyła rekrutacja do Programu MOST na semestr letni 2017/2018.

Oferta i irk na: most.uka.uw.edu.pl,
szczegółowe informacje na: www.ksztalcenie.uksw.edu.pl,
a ciekawostki i porady na: www.facebook.com/programmost2000.
Gorąco zachęcamy!

Podejmując wyzwania stawiane przez współczesny świat i odpowiadając na apel Papieża Franciszka o objęcie duszpasterską troską narzeczonych, małżonków, rodziny i osoby żyjące w nieformalnych związkach ZAPRASZAMY NA STUDIA PODYPLOMOWE skierowane do duszpasterzy rodzin, do osób duchownych: księży, zakonników, sióstr zakonnych.

Celem studiów jest umożliwienie zdobycia praktycznej interdyscyplinarnej wiedzy o małżeństwie i rodzinie niezbędnej w pracy duszpasterskiej podejmowanej we współczesnych uwarunkowaniach. [WIĘCEJ]

Z radością informujemy, że nasz Wydział otrzymał w ocenie działalności naukowej i badawczo-rozwojowej jednostek naukowych kategorię B. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania tej oceny: opracowującym raport, pracownikom naukowo-dydaktycznym zatrudnionym na Wydziale Studiów nad Rodziną. Dzięki Państwa wytrwałej i efektywnej pracy oraz kompetencjom mogliśmy osiągnąć ten wynik.

Ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski
Ks. prof. UKSW dr hab. Andrzej Najda

Wszystkich Pracowników i Studentów Wydziału Studiów nad Rodziną serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację nowego roku akademickiego na naszym Wydziale, która rozpocznie się o godz. 11.30 w dniu 17.10.2017 r. na terenie Kampusu UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, bud. 23, sala 201.

Wykład inauguracyjny wygłosi JM Prorektor ds. studenckich i kształcenia UKSW Pani Prof. UKSW dr hab. Anna Fidelus.

Biuro Karier UKSW zaprasza na spotkanie z grecką agencją rekrutacyjną „Job Trust”

Przedmiotem spotkania będzie przedstawienie możliwości odbywania staży, praktyk oraz zatrudnienia w okresie wakacyjnym na wyspach greckich.
Spotkanie odbędzie się w dniu 16 października 2017r. o godz. 14:30 w sali 316 Auditorium Maximum.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia prosimy kierować na adres biurokarier@uksw.edu.pl w temacie wpisując GRECJA.
Spotkanie odbędzie się z języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy na III Międzynarodową Konferencję Jubileuszową „Karan Family Balance – Praca z rodziną uzależnionego dziecka - GDZIE JESTEŚMY – DOKĄD IDZIEMY?” współorganizowaną przez Wydział Studiów nad Rodziną UKSW, która odbędzie się w dniu 14.10.2017 r. w Auli Jana Pawła II, ul. Dewajtis 5 w Warszawie.