Aktualności dla Studentów

Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Pół wieku rewolucji seksualnej – perspektywa interdyscyplinarna” odbędzie się 15 maja 2018 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interdyscyplinarny charakter naszej Konferencji pozwoli spojrzeć na proces rewolucji seksualnej, jego przyczyny, przebieg i konsekwencje z różnych perspektyw naukowych. Zgłoszenia wystąpień ustnych należy dokonać poprzez wypełnienie załączonego formularza, który następnie należy przesłać na adres mailowy: rewolucja.seksualna@gmail.com. Udział w konferencji (zarówno czynny jak i bierny) jest bezpłatny. Na zgłoszenia reprezentantów różnych dziedzin i dyscyplin oczekujemy do 15 kwietnia 2018 r. Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/365671443947105/ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: POBIERZ

W dniu 19 kwietnia 2018 r. o godzinie 12.00 w sali 201 w bud. 23 na kampusie przy ul. Wóycickiego zapraszamy studentów i doktorantów, którzy są zainteresowani mobilnością w granicach naszego kraju (ok. 1 godziny).

Studenci! Doktoranci!
Kolejna szansa na wielką przygodę. Już 15 kwietnia 2018 r. rusza rekrutacja do Programu MOST na semestr zimowy i cały rok akademicki 2018/2019.
Oferta i irk na: most.uka.uw.edu.pl, szczegółowe informacje na: www.ksztalcenie.uksw.edu.pl, a ciekawostki i porady na: www.facebook.com/programmost2000.
Gorąco zachęcamy!
Co to jest program MOST? więcej informacji
Wiecej informacji na stronie   http://ksztalcenie.uksw.edu.pl/content/program-most

Wszystkim Pracownikom, Studentom, Absolwentom i Przyjaciołom
Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW
serdeczne życzenia wielkanocne

składa Kolegium Dziekańskie

Ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski
Ks. prof. UKSW dr hab. Andrzej Najda

Uprzejmie informujemy, że na uroczystej Gali Belfra Roku 2018 organizowanej przez Samorząd Studentów UKSW, spośród nominowanych pracowników WSR w kategorii "Wykładowca" nagrodę otrzymała Pani dr Anna Czyżkowska oraz w kategorii "Prowadzący ćwiczenia" Ks. dr Dariusz Tułowiecki. Serdecznie gratulujemy!

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora UKSW Nr 29/2017 z dnia 24 maja 2017 r. w sprawie harmonogramu zajęć w roku akademickim 2017/2018 w dniu 28 marca 2018 r. (środa) zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się wg planu czwartkowego.

Zajęcia z przedmiotu "Trening asertywności" prowadzone przez mgr Annę Cichocką dla 2 roku II stopnia studiów stacjonarnych odbędą się zamiast 22.03.2018 r. w dniu 05.04.2018 r. w godz. 16.45-19.15 w sali 1930, bud. 19.

Wydział Studiów nad Rodziną UKSW oraz Instytut Jana Pawła II w Warszawie zaprasza w dniu 13.03.2018 r. o godz. 10 do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej Studentów "Małżeństwo dawniej i dziś".

Miejsce: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3, budynek nr 14, sala 1424.

Prowadzący: ks. dr hab. Zdzisław Struzik, prof. UKSW

SZCZEGÓŁY: ZOBACZ

Zachęcamy do wypełnienia ankiety oceny zajęć dydaktycznych w USOSweb.

SZCZEGÓŁY: ZOBACZ

Informujemy, że istnieje możliwość korzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego na terenie Uczelni przez wszystkich studentów UKSW (w szczególności przez osoby z niepełnosprawnościami).
Terminy dyżurów:
Psycholog Dr Justyna Kurtyka-Chałas – poniedziałek 11.00-13.00
Psycholog Dr Martyna Żelazkowska – środa 11.00-13.00
Miejsce: Biuro Pełnomocnika Rektora ds. osób z niepełnosprawnościami; UKSW Kampus ul. Wóycickiego 1/3, budynek 15, pok. 1503.