Szanowni Państwo,
uprzejmie zapraszamy na Konferencję upowszechniającą metodę coachingu rodzinnego, wypracowaną w ramach projektu "Coach rodzinny: innowacyjne podejście do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym".
Organizatorem Konferencji jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Konferencja odbędzie się w dniach 22 -23 kwietnia 2015 r., na terenie Campusu Uniwersytetu przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, w Auli im. R. Schumana (budynek Audytorium Maximum).

Ogłaszamy konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Historii Teologii Małżeństwa i Rodziny na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW   [więcej informacji]

Uprzejmie informujemy, iż zajęcia ks. dr hab. Stanisława Białego z dnia 31 marca 2015 roku odbędą się w formie e-learningu.

W związku z wizytacją Polskiej Komisji Akredytacyjnej na naszym Wydziale są zmiany w planie zajęć w dniach 23-24 marca 2015 [do pobrania]