Uprzejmie informujemy, iż w dniu 5 maja 2016 r. zajęcia z przedmiotu: Diagnozowanie problemów rodziny odbędą się na platformie e-learning.

29 kwietnia to dzień mieszczący w sobie trzy ważne rocznice dla naszej społeczności akademickiej:
29.04.1945 r. - wyzwolenie obozu Dachau, a w nim kleryka seminarium Włocławskiego Kazimierza Majdańskiego
29.04.1975 r. - powołanie Instytutu Studiów nad Rodziną
29.04.2007 r. - odejście do Domu Ojca Założyciela Ks. Abpa prof.dr hab. Kazimierza Majdańskiego

Zapraszamy na Mszę św. tego dnia o godzinie 19.00 na Wydział Studiów nad Rodziną w Łomiankach.

W 21 kwietnia 2016 na Wydziale Studiów nad Rodziną, UKSW gościli wykładowcy z Mykolas Romeris University, Vilnius, Lithuania. Pani dr Violeta Jegelevičienė oraz mgr Agata Katkonienė w ramach zajęć: Diagnozowanie problemów rodziny, przeprowadziły dla studentów wykład, pt. Konflikt w rodzinie - jak go rozwiązać?
Niezwykłym uzupełnieniem wykładu były zajęcia warsztatowe, w których aktywnie uczestniczyli studenci, przeprowadzone przez p. dr Violetę Jegelevičienė.

Szanowni Państwo, w piątek 29 kwietnia 2016 r. dziekanat studiów stacjonarnych będzie nieczynny.
Dyżur pełni dziekanat w Łomiankach, ul. Baczyńskiego 9, tel. 22 751 38 99.