Dziekan Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW ogłasza nabór wniosków projektowych w ramach środków na realizację strategii rozwoju wydziału [więcej]

Uprzejmie informujemy, iż dyżur mgr Teresy Mazan - opiekuna praktyk studenckich odbędzie się we wtorek
2 lutego 2016 r. w godz. 12.00-13.00 w budynku Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW w Łomiankach ul. K.K. Baczyńskiego 9.

Uwaga studenci studiów stacjonarnych I i II stopnia
W dniach 27-30.01.2016 od godziny 16.00 będzie otwarta rejestracja na przedmioty fakultatywne dla danego roku studiów. Prosimy o rejestrowanie się ponieważ obowiązują limity miejsc.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego dla studentów studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich odbędzie się w dniach: 5 lutego, godz. 17:00 - 15 lutego, godz. 22:00.
Plan zajęć dostępny jest na stronie www.swf.uksw.edu.pl
mgr Artur Konior
Kierownik Studium Wychowania Fizycznego UKSW