Zapraszamy na wykład pt. Koncepcje kary kryminalnej w perspektywie filozoficznej i antropologicznej, który odbędzie się 25 maja 2015 o godz. 12.30 na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW w Łomiankach, ul. Baczyńskiego 9.
Wykład wygłosi doktor nauk prawnych Piotr Sierakowski Sędzia Sądu Rejonowego w Grodzisku Mazowieckim pracujący na Wydziale Karnym, na Wydziale Rodzinnym i dla Nieletnich.

Instytut Naturalnego Planowania Rodziny INER Polska zaprasza na sesję szkoleniową, która odbędzie się w sobotę 23 maja 2015 w Warszawie dla tych, którzy chcieliby odświeżyć wiedzę na temat metody NPR prof. Rötzera. Podczas szkolenia zostanie powtórzona metoda naturalnego rozpoznawania płodności według prof. Rötzera wraz ze wszystkimi regułami i usystematyzowaniem naszej wiedzy.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie na adres biuro@iner.pl, (tel. 22 629 06 89 lub 506 19 38 79) oraz wpłata w wysokości 35 zł na konto INER:

Bioetyczne koło studentów WSR zaprasza na wykład prof. dr hab. Bogdana Chazana «Życie człowieka i sumienie lekarza», który odbędzie się we wtorek 26 maja 2015 r. w godz. 9.45-11.15 w Auli Wydziału Studiów nad Rodziną w Łomiankach, ul. K. Baczyńskiego 9.

Zapraszamy do obejerzenia wystawy o Założycielu Instytutu/Wydziału Studiów nad Rodziną ks. abp prof. dr hab. Kazimerzu Majdańskim pt. "Ocalony, by ocalać" GALERIA do obejrzenia

Copyright © 2015 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach