Na UKSW ruszają szczepienia przeciwko COVID-19. Studenci i pracownicy będą mogli zaszczepić się od 6 do 11 grudnia na kampusie Wóycickiego.
Chętni mogą zaszczepić się pierwszą, drugą lub trzecią dawką preparatu Comirnaty firmy Pfizer/BioNTech. Szczepienie odbędzie się w dniach 6-11 grudnia w budynku 23 na kampusie Uczelni przy ul. Wóycickiego. W punkcie szczepień możliwy będzie także pomiar ciśnienia oraz poziom glikemii w ramach akcji prozdrowotnej prowadzonej przez studentów WM.CM UKSW.
Zapisy na szczepienie są obligatoryjne i odbywają się poprzez formularz: https://forms.gle/kPYTrdyT2goX8d6Y

Szanowni Studenci,

Zapraszamy do zapoznania się z pakietem ubezpieczeń dla studentów BEZPIECZNY STUDENT.

Więcej informacji na stronie www.uksw.tca-broker.pl

Społeczność Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW składa szczere wyrazy współczucia
Ks. dr. Marcinowi Roszkowskiemu z powodu śmierci ojca. Trudno jest nam znaleźć słowa pocieszenia, dlatego prosimy o przyjęcie szczerych wyrazów wsparcia i otuchy.

Z wyrazami żalu
Kolegium dziekańskie wraz z całą wspólnotą Wydziału

Wszystkich Państwa, pracowników, doktorantów i studentów zapraszam do udziału w naszej modlitwie. W godzinach 11:00 - 14:00 ogłoszone zostały godziny rektorskie.

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza na Konferencję Naukową pt. „Rodzina i szkoła wobec pandemii COVID-19. Diagnoza sytuacji”, która odbędzie się w dniu 26 października 2021 r. o godz. 9.45 w Auditorium Maximum (bud. nr 21) Aula Roberta Schumana, ul. Wóycickiego 1/3, Warszawa.

Link: https://uksw.webex.com/uksw-en/onstage/g.php?MTID=ec214073f46309730013d11fb4b38807d

Program >> pobierz PDF

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w II Tygodniu Jakości Kształcenia w UKSW (18-22 października 2021 r.).
Wydarzenie w formie spotkań stacjonarnych oraz on-line będzie okazją do udziału w warsztatach, wykładach, panelach dyskusyjnych.
Zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM
Liczymy, że uda nam się zaaranżować przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń, która na progu nowego roku akademickiego zainspiruje do śmiałego mierzenia się z nowymi wyzwaniami.
Oferta TJK skierowana jest do pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych oraz studentów i doktorantów.
Zapisy prowadzone są zgodnie z kolejnością poprzez formularz rejestracyjny:

Zapraszamy do udziału w II Tygodniu Jakości Kształcenia w UKSW (18-22 października 2021 r.).
Zapraszamy do zapoznania się PROGRAMEM.

Zapisy prowadzone są zgodnie z kolejnością poprzez formularz rejestracyjny:

Uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego obędzie się 11 października na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3. Wykład inauguracyjny wygłosi ambasador Anna Maria Anders.

Wydarzenie rozpocznie Msza św. koncelebrowana w kościele akademickim św. Józefa pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, Wielkiego Kanclerza Wydziałów Kościelnych UKSW. Następnie orszak akademicki uda się do Auli Schumana (bud. 21). Uroczystość otworzy rektor UKSW, ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski. Do zgromadzonych wykład inauguracyjny wygłosi Anna Maria Anders, ambasador nadzwyczajny i pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Włoskiej i Republice San Marino. Podczas inauguracji zostaną immatrykulowani nowi studenci.

Uwaga, w tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych.

Szczegóły na stronie https://uksw.edu.pl/pl/uniwersytet/uczelnia-dzis/aktualnosci/2708-inaugu...

29 września 2021 r., godz. 11.00

Kampus UKSW ul. Wóycickiego 1/3, budynek 23, sala 201