Aktualności dla Studentów

18 września 2021 r. (sobota)
20 września 2021 r. (poniedziałek)
21 września 2021 r. (wtorek)

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że 15 czerwca 2021 r.(wtorek) zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych odbywają się wg planu czwartkowego.

9 czerwca 2021 r. (środa) zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych, odbywają się wg planu piątkowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na drugie z cyklu „Spotkania dlaWas z praktykami” spotkanie on-line z kierownik ośrodka adopcyjnego z siedzibą w Łomży, Panią Renatą Tyrolską.

Spotkanie organizowane jest przez wydziałowe studenckie Koło Myśli i Praktyki Społecznej dlaWas przy współpracy z Kołem Nauk o Rodzinie.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 31.05.2021 roku o godz. 12:00 na platformie Cisco Webex.

Link do spotkanie: https://uksw.webex.com/uksw/j.php?MTID=m5541ed8585ba7df0cfeb14d03db5b4af

Zapraszamy!

logo koła dlaWas WSR UKSW

Studenci II – VI roku oraz doktoranci II – IV roku: od 1 czerwca do 17 czerwca 2021r.

Do wniosku o akademik należy złożyć oświadczenie o dochodach za miesiąc MAJ 2021r.– zał. nr 20

Drodzy Studenci,

w obecnej sytuacji epidemicznej rekomendujemy, aby składanie w/w wniosków wraz z dokumentami odbywało się za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ.
W sytuacjach skomplikowanych, w których niezbędny jest kontakt osobisty, studenci/doktoranci będą obsługiwani przez pracowników DPMS po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo z osobą zajmującą się danym wydziałem.
Prosimy o zaopatrzenie się we własne artykuły piśmiennicze (długopis) i środki ochrony indywidualnej: maseczka ochronna.

Wnioski o akademik są do pobrania na stronie www.dpm.uksw.edu.pl w zakładce: Formularze do pobrania dla studentów/doktorantów.
Dla studentów i doktorantów, którzy zostaną przyjęci na I rok studiów w roku akademickim 2021/2022 bądź przeniosą się z innej uczelni – termin składania wniosków o akademik zostanie ogłoszony w późniejszym czasie.

Więcej informacji na str. www.dpm.uksw.edu.pl

Terminy egzaminów w semestrze letnim 2020/2021

STUDIA STACJONARNE - TERMINY EGZAMINÓW SEMESTR LETNI 2020/2021

studia I stopnia               studia II stopnia

STUDIA NIESTACJONARNE - TERMINY EGZAMINÓW SEMESTR LETNI 2020/2021

studia I stopnia            studia II stopnia

STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH >> zasady zaliczenia Egzamin Centralny z Jezyka Nowożytnego

STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO >> zasady zaliczenia

Biuro Karier zaprasza studentów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na przedmioty ogólnouczelniane w formie warsztatów z tematyki cenionej na rynku pracy:

Grafik_ABK.jpg.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szkolenia będą realizowane w ramach projektu europejskiego „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS. Zapisy ruszają 12 lutego do 22 lutego. Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie http://bk.uksw.edu.pl/node/2474

Terminy egzaminów w semestrze zimowym 2020/2021

STUDIA STACJONARNE - TERMINY EGZAMINÓW SEMESTR ZIMOWY 2020/2021

studia I stopnia I rok     studia I stopnia II rok    studia I stopnia III rok

studia II stopnia I rok    studia II stopnia II rok

STUDIA NIESTACJONARNE - TERMINY EGZAMINÓW SEMESTR ZIMOWY 2020/2021

studia I stopnia            studia II stopnia

STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO >> zasady zaliczenia

Od 30 listopada do 22 grudnia zajęcia dydaktyczne na UKSW będą prowadzone na odległość w trybie synchronicznym. Tradycyjna forma zajęć dopuszczona jest wyłącznie na Wydziale Medycznym.