Aktualności dla Studentów

Dr Katarzyna Stankiewicz w dniu 13.12.18 odwołuje zajęcia oraz konsultacje z powodu choroby.

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mam
zaszczyt zaprosić  wszystkich studentów wraz z wykładowcami...

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Dziekanat przyjmuje interesantów i realizuje sprawy w godzinach dyżurów w pozostałym zakresie ustala się godziny pracy wewnętrznej.

Dyżur>>

Dyżur pełnomocnika ds. praktyk, dr Katarzyny Stankiewicz, w czwartek 6 grudnia 2018 roku odbędzie się w godz. 14-15 (bud 19, pokój 1902).

Uprzejmie informujemy, że zajęcia prowadzone przez ks. dr Józefa Młyńskiego
(6 grudnia 2018r) na Roku I,II, III - studiów stacjonarnych będą odbywać się przez e learning.

Szanowni Studenci,

Mgr Maria Kwiatkowska odwołuje zajęcia odbywające się w najbliższą środę tj. 5.12.2018 roku, Organizowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży oraz Podstawy zywienia człowieka.

Wszyscy Studenci studiów stacjonarnych zaproszeni są do uczestnictwa w dwudniowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Równoważenie życia rodzinnego i zawodowego w kontekście diagnozy i poradnictwa" która odbędzie się 28-29.11.2018 w Auli Schumana (budynek 21).

Program konferencji>>

Dodatkowy dyżur dr Katarzyny Stankiewicz(dla osób zaliczających
 praktyki oraz innych studentów) odbędzie się w sobotę 17.11.2018 w godz. 12-13:30
w bud. 19 (kampus Wóycickiego)w pokoju pracowników WSR nr 1902.

Szanowni Studenci,

Informujemy, że dyżur pełnomocnika dziekana WSR ds. praktyk dr Katarzyny Stankiewicz w dniu dzisiejszym jest odwołany

Szanowni Studenci,

Zachęcamy do zapoznania się z planem zajęć na zjazd studiów niestacjonarnych w dniach 17-18.11.2018.