AUSTRALIA BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ!

ZBUDUJ SWOJĄ KARIERĘ NA ANTYPODACH!

Chcesz rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia, budować ścieżkę wymarzonej kariery zawodowej a przy okazji przeżyć przygodę życia?
WYJEDŹ DO AUSTRALII!

Wyjazd na antypody to nie tylko możliwość nauki języka czy zdobycie doświadczenia
w międzynarodowym środowisku akademickim lub biznesowym. To także niepowtarzalna okazja do networkingu, czyli stworzenia sieci kontaktów wśród ludzi z całego świata. Australia, jako jeden z najbardziej multikulturowych krajów na ziemi, to idealne miejsce do tego, aby poznać osoby, które mogą ułatwić start w karierze, nabrać innej perspektywy czy po prostu nauczyć nas rzeczy, które cenili będą sobie pracodawcy w Polsce i na świecie.

Natomiast po godzinach nauki i pracy czekają na Ciebie: plaża, ocean, rafa koralowa, surfing, przyjaciele z całego świata, kangury, koale… Tę listę uzupełnisz już sam!

Zapraszamy na prezentację, na której dowiesz się w jaki sposób można wyjechać do Australii i jak w pełni wykorzystać swój pobyt na drugim końcu świata, aby Twoja kariera nabrała tempa.
Spotkanie poprowadzi Wojtek Wawrzyński, który na stałe, od 20 lat mieszka w Australii i specjalnie na ten czas przyjeżdża do Polski, zatem informacje otrzymasz „z pierwszej ręki”.

Termin i miejsce spotkania:

13.11.2019, godz. 16.45
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa
sala 203, bud.21 Audytorium Maximum

Do zobaczenia

plakat

 

  

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach