Zaproszenie na Narodowy Kongres Rodziny

Szanowni Państwo,
 
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak i Fundacja Narodowego Dnia Życia mają zaszczyt zaprosić na VI Narodowy Kongres Rodziny pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Kongres odbędzie się w dniach 24-25 marca 2020 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszelkie szczegóły organizacyjne, w tym zasady rejestracji (z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o formalne zgłoszenie swojego uczestnictwa) i program Kongresu dostępne są stronie www.kongresrodziny.pl oraz w załączonym zaproszeniu.
 
Narodowy Kongres Rodziny jest doskonałą okazją do debaty reprezentantów instytucji samorządowych, ludzi nauki oraz organizacji pozarządowych - dla których temat funkcjonowania rodziny w Polsce jest ważny i pragną oni skutecznie kreować politykę prorodzinną na poziomie państwa, jak i w społecznościach lokalnych.
 
Hasło tegorocznego VI Narodowego Kongresu Rodziny brzmi: ,,Nasze rodziny, nasze dzieci, nasza przyszłość'' - to przypominanie prawd nieuświadomionych, że rodzina to miejsce kształtowania wrażliwości, troski, życzliwości, odpowiedzialności, odwagi, męstwa, aktywności i wielu innych cnót i postaw, które przekazywane z pokolenia na pokolenie tworzą silną społeczność wolnych, szczęśliwych i odpowiedzialnych Polaków - silny Naród.
 
Organizatorzy serdecznie zapraszają.
 
Program dostępny jest na stronie Kongresu Rodziny: www.kongresrodziny.pl
Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach