Wydział Studiów Nad Rodziną na Dniu Otwartym UKSW

„Odkryj przyszłość z nami” - pod takim hasłem w dniu 2 kwietnia 2022 r. odbył się Dzień Otwarty UKSW, który w tym roku przyjął formę hybrydową. Część stacjonarna odbywała się na kampusie przy ul. Wóycickiego, głównie w Auditorium Maximum, jak również w innych budynkach uniwersytetu.
Na kandydatów czekały dwie serie interesujących wykładów, warsztatów w laboratoriach, eksperymenty, zajęcia specjalne z udziałem naukowców UKSW oraz rozgrywki sportowe.
W Auditorium Maximum przyszli studenci mogą również zapoznać się z ofertą Wydziałów, jednostek uniwersyteckich, organizacji studenckich i kół naukowych.
Nasz Wydział reprezentowali pracownicy: prof. S. Biały, dr K. Stankiewicz, dr A. Czyżkowska, mgr K. Kwiatkowska, mgr P. Czekalski oraz studenci - przedstawiciele Wydziałowej Rady Studenckiej z przewodniczącą panią Julią Małek oraz panią Klaudią Kaniewską i kół naukowych: Koła Naukowego Myśli i Praktyki Społecznej "dlaWas", Koła Nauk o Rodzinie i Bioetycznego Koła Naukowego. Stoisko ofertowe Wydziału Studiów Nad Rodziną przedstawiało bogatą ofertę naukową i dydaktyczną, a także wydawniczą.
 
W trakcie Dnia Otwartego uczestnicy mogli wysłuchać wykładów otwartych naszych Pracowników:
  • 10:15-11:00: Równowaga między życiem zawodowym a rodzinnym – współczesne wyzwanie stojące przed specjalistami pracy z małżeństwami i rodzinami - dr Anna Czyżkowska;
  • 12:15-13:30: Jak wspierać rodzinę uchodźczą? – dr Katarzyna Stankiewicz;
  • Dodatkowo: o 13:00 spotkanie z doradcą zawodowym Magdaleną Sobolewską – Studia: krok w przyszłość.

Film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=VQZg0nM-ujM

Lin do strony z materiałami z Dnia otwartego UKSW: https://dzienotwarty.uksw.edu.pl

 

Copyright © 2023 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach