odświeżona szata graficzna

Nowy numer „Studiów nad Rodziną” w odświeżonej szacie graficznej

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem „Studiów nad Rodziną”, który został poświęcony 10-leciu Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie:

 

https://czasopisma.uksw.edu.pl/index.php/snr/issue/view/783

 

Numer opublikowano w odświeżonej szacie graficznej. Zachowaliśmy nasze logo, ubogacając okładkę m.in. o zdjęcie, które będzie zmienne w zależności od tematyki numeru. Ponadto gruntownie została przepracowana i unowocześniona struktura i szata graficzna artykułów.

 

Według prowadzonych na stronie statystyk, przykładowo od 1 stycznia do 18 maja br. zanotowaliśmy 4769 pobrań pełnych plików zamieszczonych na stronie czasopisma artykułów z ostatnich lat, jak również 1534 przeglądnięcia stron z tekstami. 

 

Na platformie czasopism UKSW udostępniamy zawartość numerów, w tym pełne teksty publikacji, począwszy od 2014 r. Pełne dane bibliograficzne od początku istnienia czasopisma (1997 r.) można znaleźć na stronie BazHum, natomiast pełne teksty wszystkich numerów archiwalnych w BazHum pełnotekstowej. Od 2021 r. czasopismo ukazuje się jedynie w formie online.

 

W imieniu Redakcji oraz publikujących na naszych łamach Autorów prosimy uprzejmie o cytowanie artykułów z naszego czasopisma w Państwa publikacjach. W ten sposób będziemy mogli otrzymać lepszą ocenę w zbliżającej się ewaluacji.

 

Zapraszamy także do współtworzenia naszego czasopisma, przesyłania tekstów naukowych, recenzji, sprawozdań, komunikatów.

 

Redakcja „Studiów nad Rodziną”

Copyright © 2023 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach