Konferencja

Konferencja naukowa pt. "Towarzyszenie choremu i jego rodzinie oraz wsparcie personelu medycznego – perspektywa interdyscyplinarna”, była wydarzeniem naukowym promującym nowatorski, specjalistyczny kurs profesjonalizacji zawodowej osób posługujących chorym i kapelanów szpitalnych. Odbyła się dn. 8 czerwca 2022 r., w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Konferencję organizował Wydział Studiów nad Rodziną, przy współpracy z: Krajowym Duszpasterstwem Służby Zdrowia; Wydziałem Teologicznym UKSW w Warszawie; Duszpasterstwem Rodzin Diecezji Płockiej.

Zapraszamy do odtworzenia Konferencji w serwisie YouTube:

List Ministra Edukacji i Nauki pana Przemysława Czarnka do uczestników Konferencji Naukowej pt. "Towarzyszenie choremu i jego rodzinie oraz wsparcie personelu medycznego – perspektywa interdyscyplinarna”, która odbyła się na Wydziale Studiów Nad Rodziną UKSW.

Cała treść listu: PDF

GALERIA ZDJĘĆ: