Interdyscyplinarna konferencja pt. „Od niepłodności do spełnionego życia”

Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnej konferencji naukowej pt. „Od niepłodności do spełnionego życia”,
która odbędzie się w Warszawie 13 maja 2017 roku, w Auditorium Maximum, ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie. Konferencja jest finansowana przez Narodowy Program Zdrowia na lata 2016-2020, organizowana przez Fundację Instytut Nadziei,  przy współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny (po wcześniejszej rejestracji)  www.spelnionezycie.pl

spot konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=HcgSRIDVOT0&feature=youtu.be

Zapraszamy kobiety i mężczyzn, pary doświadczające niepłodności oraz wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy na temat trudności prokreacyjnych na inspirujące wykłady i spotkania z  szanowanymi specjalistami w dziedzinie niepłodności oraz osobami, które przeszły już swoja drogę od  niepłodności do spełnionego życia, a także na spotkania tematyczne i rozmowy w kuluarach przy kawie i herbacie oraz w trakcie obiadu. W ramach konferencji uczestnicy spotkania dostaną m.in. książkę wydawnictwa Znak pt. „Nadzieję na nowe życie - poradnik dla marzących o dziecku” poświęconą  interdyscyplinarnemu ujęciu tematu niepłodności.
Doświadczenie niepłodności to najczęściej bardzo bolesny i trudny czas w życiu pary marzącej o zostaniu rodzicami. Niejednokrotnie wiąże się ono z przeżywaniem comiesięcznych rozczarowań, poczuciem bycia niezrozumianym, odrzuconym, „ wybrakowanym", gorszym.
Niepłodność wpływa na poczucie kobiecości i męskości, na życie intymne pary, na marzenia i plany, na poczucie spełnienia i radości. Przedłużające się starania o dziecko są dla małżonków czasem wielu niełatwych decyzji, poszukiwania przyczyn trudności, leczenia. By przejść drogę od niepłodności do spełnionego życia potrzebna jest fachowa pomoc zespołu specjalistów, rzetelna wiedza, dobre słowo i zrozumienie oraz mądre wspieranie nadziei na nowe życie.
Tym wszystkim chcemy się z Wami podzielić podczas tej interdyscyplinarnej konferencji.

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach