Ogólnopolska Studencka Konferencja "Pół wieku rewolucji seksualnej - perspektywa interdyscyplinarna"

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej „Pół wieku rewolucji seksualnej – perspektywa interdyscyplinarna”, która odbędzie się 15 maja 2018 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Organizatorem Konferencji jest Wydział Studiów nad Rodziną UKSW. Serdecznie zapraszamy do wzięcia zarówno czynnego jak i biernego udziału w Konferencji. Interdyscyplinarny charakter naszej Konferencji pozwoli spojrzeć na proces rewolucji seksualnej, jego przyczyny, przebieg i konsekwencje z różnych perspektyw naukowych. Zgłoszenia wystąpień ustnych należy dokonać poprzez wypełnienie załączonego formularza, który następnie należy przesłać na adres mailowy: rewolucja.seksualna@gmail.com.
Jest nam miło poinformować, iż udział w konferencji (zarówno czynny jak i bierny) jest bezpłatny. Na zgłoszenia reprezentantów różnych dziedzin i dyscyplin oczekujemy do 15 kwietnia 2018 r.
Zachęcamy do naukowej debaty nad rewolucją seksualną w 50-lecie wydarzeń roku 1968. Mamy nadzieję na inspirujące spotkanie naukowe na Wydziale Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/365671443947105/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: POBIERZ