Projekt "Coaching sukcesji - wielowymiarowe wsparcie zarządzania procesami sukcesji w firmach rodzinnych"

17 lipca 2018 r. w siedzibie Centrum Projektów Europejskich została podpisana umowa o dofinansowanie projektu „Coaching sukcesji – wielowymiarowe wsparcie zarządzania procesami sukcesji w firmach rodzinnych”.

W imieniu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie podpis złożył ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski, Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej. Ze strony CPE Dyrektor dr Leszek Buller. Obecni  przy podpisaniu umowy byli również: dr hab. Anna Fidelus, prof. UKSW, Prorektor ds. studenckich i kształcenia, ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski, Dziekan Wydziału Studiów nad Rodziną oraz ks. dr hab. Andrzej Najda, prof. UKSW, Prodziekan WSR.

Projekt będzie realizowany na Wydziale Studiów nad Rodziną.

Celem projektu jest wypracowanie w oparciu o rozwiązania niemieckie i wdrożenie do praktyki modelu coachingowego wsparcia procesów sukcesyjnych w polskich firmach rodzinnych.

Jest to projekt ponadnarodowy realizowany we współpracy z Katolische Universität Eichstätt-Inglostadt.