Wydział Nauk Pedagogicznych zaprasza na międzynarodową konferencję „Społeczna działalność na rzecz więźniów i ich rodzin”.

Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka społecznej działalności na rzecz więźniów, a także kwestie wsparcia osób osadzonych oraz ich rodzin. Zamiarem organizatorów jest wypracowanie obszaru wspólnych działań teoretycznych i empirycznych, które znajdą zastosowanie w praktyce.

Sympozjum odbędzie się 25 lutego 2019 roku w Auli Schumana, na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3.

KOMITET ORGANIZACYJNY:

prof. UKSW dr hab. Anna Fidelus, UKSW

mgr Michał Stańczuk, UKSW

Zarząd Główny Stowarzyszenia Penitencjarnego’’ Patronat ‘’

Członkowie Koła Naukowego Pedagogiki Resocjalizacyjnej UKSW .

Zgłoszenia do udziału należy przesłać do 10 lutego 2019 r. na adres: m.stanczuk@uksw.edu.pl