Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie 2023

Ksiądz Rektor prof. dr hab. Ryszard Czekalski w imieniu Senatu, Rady Uczelni i Kolegium Rektorskiego zaprasza wszystkich do udziału w uroczystościach, które zaplanowane są na najbliższe dni:

WTOREK 23.05.2023 r.

14.00–16.15 Aula Jana Pawła II, Kampus Dewajtis

Debata Fakultetów „Świat po pandemii”.

CZWARTEK 25.05.2023 r.

11.00 Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasku Bielańskim

Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem ks. prof. dr. hab. Piotra Tomasika, Dziekana Wydziału Teologicznego UKSW.

13.00 Aula Jana Pawła II, Kampus Dewajtis

Uroczysta sesja z udziałem Senatu i Kolegium Rektorskiego z promocjami doktorskimi, wręczeniem dyplomów habilitacyjnych oraz dyplomów profesora i dyplomów stypendium Ministra. Wręczenie odznaczeń resortowych.

PIĄTEK 26.05.2023 r.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych.

11:00 Aula im. Roberta Schumana, Kampus Wóycickiego

Uroczysta sesja Senatu, w trakcie której wręczone zostaną odznaczenia państwowe dla zasłużonych pracowników UKSW oraz nagrody Rektora za działalność naukową.

Po uroczystości piknik na terenie kampusu Wóycickiego.

NIEDZIELA 28.05.2023 r.

9.00 Bazylika św. Krzyża, ul. Krakowskie Przedmieście 3

Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem Jego Magnificencji ks. prof. dr. hab. Ryszarda Czekalskiego, Rektora UKSW.

PONIEDZIAŁEK 29.05.2023 r.

18.00 Aula Jana Pawła II, Kampus Dewajtis

Koncert z okazji Święta UKSW.