XI seminarium Lectio Magistralis Internationalis na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zaprasza na XI seminarium Lectio Magistralis Internationalis, które obędzie się on-line (Zoom) 28 maja, godz. 11.00-14.00.  Wykład mistrzowski nt. Rola dyscyplin kościelnych w kształceniu uniwersyteckim wygłosi ks. prof. LUIS FELIPE NAVARRO MARFÁ, rektor Papieskiego Uniwersytetu Santa Croce w Rzymie.

W dyskusji panelowej głos zabiorą: o. prof. Andrzej Wodka, były przewodniczący Agencji Stolicy Apostolskiej ds. Oceny i Promocji Jakości Kształcenia na Uniwersytetach i Wydziałach Kościelnych, ks. prof. Tobias Häner, wicerektor Kolońskiej Akademii Teologii Katolickiej oraz ks. dr hab. Antoni Świerczek, prof. ucz., prorektor Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

W drugiej części seminarium odbędzie się Dialog uczestników z Mistrzem – serdecznie zapraszamy do zabrania głosu. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka włoskiego na polski. Załączamy materiał informacyjny o wydarzeniu. Relacje z poprzednich edycji dostępne są tutaj

Państwa obecność będzie dla nas zaszczytem. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 23 maja przez  FORMULARZ. Dnia 25 maja 2024 r. Centrum Komunikacji Medialnej UŚ prześle link do połączenia.