Spotkanie z asystentką rodziny – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na pierwsze z cyklu „Spotkania dlaWas z praktykami” spotkanie on-line z asystentką rodziny z długoletnim doświadczeniem, Adrianą Parszutowicz (GOPS pod Olsztynem w województwie warmińsko-mazurskim).

Spotkanie organizowane jest przez wydziałowe studenckie Koło Myśli i Praktyki Społecznej dlaWas przy współpracy z Kołem Nauk o Rodzinie.

Zapraszamy zwłaszcza osoby, które z powodu sytuacji epidemicznej nie miały możliwości odbycia praktyk studenckich w formie stacjonarnej!

Spotkanie odbędzie się w środę 12.05.2021 roku w godz. 18:30-19:30 na platformie Cisco Webex.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o kontakt z dr Katarzyną Stankiewicz lub Panią Klaudią Kaniewską, prezesem Koła Myśli i Praktyki Społecznej (MS Teams lub mail).

Zapraszamy!