Msza Św. w intencji zmarłych pracowników, doktorantów i studentów 3.11.2021

Szanowni Państwo,

Drodzy Członkowie Społeczności Akademickiej UKSW,

niebawem Kościół katolicki obchodzić będzie czas wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych oraz Uroczystość Wszystkich Świętych. Ufamy, że nasi bliscy, przyjaciele, krewni i znajomi dostąpili chwały Nieba i polecamy Miłosiernemu Bogu wszystkich zmarłych współtworzących naszą wspólnotę akademicką.

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych chcemy wspomnieć naszych zmarłych pracowników, doktorantów i studentów oraz wznieść do Dobrego Boga nasze wołanie o ich Zbawienie.

Serdecznie zapraszam do udziału w Mszy świętej, która odbędzie się 3 listopada 2021 roku o godz. 12:00 w kościele bielańskim Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Dewajtis 3. Eucharystii przewodniczyć będzie i homilię wygłosi Jego Ekscelencja Roman Marcinkowski, biskup pomocniczy-senior Diecezji Płockiej.

Wszystkich Państwa, pracowników, doktorantów i studentów zapraszam do udziału w naszej modlitwie. W godzinach 11:00 – 14:00 ogłoszone zostały godziny rektorskie.