Nowe zajęcia ogólnouczelniane – kreatywnie, skutecznie, profesjonalnie (3 – 4 pkt ECTS)

Biuro Karier UKSW zaprasza na bezpłatne warsztaty ogólnouczelniane połączone z pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym (prowadzone on-line).

Zapraszamy studentów wszystkich wydziałów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskichdo uczestnictwa w przedmiotach ogólnouczelnianych:

• ABC własnego biznesu (CSDZ-ABK-ABC),
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (CSDZ-ABK-BWM),
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (CSDZ-ABK-NSV),
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (CSDZ-ABK-ZCZ),
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (CSDZ-ABK-KKP).

Warsztaty będą realizowane w ramach projektu europejskiego „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 – 4 pkt ECTS.
Dodatkowo prowadzone będą profesjonalne konsultacje z doradcą zawodowym.

ZAPISY NA WARSZTATY poprzez USOSweb w terminie 14.02.2022 – 20.02.2022 r.
Złożenie dokumentów do Biura Karier do 28.02.2022 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Karier UKSW lub pod numerem 22 569 68 45

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy więc do szybkiej decyzji o wyborze jednego przedmiotu oraz do rejestracji.

Zespół Biura Karier UKSW