Powołanie Instytutu Nauk o Rodzinie oraz Rady Dyscypliny

Senat Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Uchwałą Nr 16/2023 z dnia 23 marca 2023 r. zaopiniował pozytywnie powołanie Instytutu Nauk o Rodzinie na Wydziale Studiów nad Rodziną.

Dnia 12 czerwca 2023 r. Rektor UKSW ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski powołał ks. dr. hab. Stanisława Białego, prof. ucz., na stanowisko dyrektora Instytutu Nauk o Rodzinie, zaś ks. dr. Wojciecha Kućkę na stanowiska wicedyrektora tegoż Instytutu.

Ponadto została utworzona i dnia 30 maja 2023 r. w czasie pierwszego posiedzenia rozpoczęła działalność Rada Dyscypliny Nauk o Rodzinie na Wydziale Studiów nad Rodziną. W jej skład weszli:

1. ks. dr hab. Stanisław Biały, prof. ucz.
  2. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk, prof. ucz.
  3. ks. prof. dr hab. Andrzej Najda
  4. ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski
  5. ks. dr hab. Dariusz Pater, prof. ucz.
  6. dr hab. Agnieszka Regulska, prof. ucz.
  7. ks. dr hab. Stanisław Strękowski, prof. ucz.
  8. ks. dr Wojciech Kućko
  9. dr n. med. Justyna Stępkowska

Na zdjęciu od lewej: ks. prof. dr hab. Mieczysław Ozorowski; ks. dr hab. Stanisław Biały, prof. ucz.; ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski; ks. dr hab. Marek Stokłosa, prof. ucz. Zdjęcie ze strony UKSW.