Spotkanie opłatkowe Bioetycznego Koła Studentów

Bioetyczne Koło Studentów w dniu 14 grudnia 2023 r. miało swoje zebranie poświęcone przygotowaniom do Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej 40-leciu KARTY PRAW RODZINY, która odbędzie się 17 stycznia 2024 r. z udziałem ważnych gości, a przede wszystkim kard. Gerharda L. Müllera. Do Koła zgłosiły się dwie osoby z Wydziału Teologicznego, kierunek – Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Po rekomendacji udzielonej ze strony p. Klaudii Smyk zostały odebrane od nich deklaracje członkostwa i dokonano głosowania za przyjęciem do Koła (głosy będą zbierane także od pozostałych członków, tak, aby to było zgodnie ze statutem Koła – por. potrzeba przegłosowania poprawki). W zebraniu uczestniczyli tylko niektórzy członkowie, druga część z udziałem całości odbędzie się jeszcze w styczniu. Przedmiotem szczegółowym zebrania była sprawa ustalenia konferansjera na konferencji oraz osoby odpowiedzialnej za robienie zdjęć. O oprawę świąteczną: ciasto, owoce, opłatki itp., zatroszczyły się panie: Paulina Waks – prezes Koła i Klaudia Smyk, członek. Były składane życzenia świąteczne, był dzielony opłatek, śpiewano kolędy, wszystko odbyło się w radosnej, świątecznej atmosferze  – za co składam wielkie podziękowanie. Oto tylko kilka zdjęć dla zobrazowania całości.

ks. dr hab. Stanisław Biały, prof. ucz.
Opiekun Koła