Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów na pierwsze z cyklu
„Spotkania dlaWas z praktykami” spotkanie on-line z asystentką rodziny z długoletnim doświadczeniem, Adrianą Parszutowicz (GOPS pod Olsztynem w województwie
warmińsko-mazurskim).
 
Spotkanie organizowane jest przez wydziałowe studenckie Koło Myśli i Praktyki Społecznej dlaWas przy współpracy z Kołem Nauk o Rodzinie. 
 
Zapraszamy zwłaszcza osoby, które z powodu sytuacji epidemicznej nie miały możliwości odbycia praktyk studenckich w formie stacjonarnej!
 
Spotkanie odbędzie się w środę 12.05.2021 roku w godz. 18:30-19:30 na platformie Cisco Webex.
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o kontakt z dr Katarzyną Stankiewicz lub Panią Klaudią Kaniewską, prezesem Koła Myśli i Praktyki Społecznej
(MS Teams lub mail).
 
Zapraszamy!
 
"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy,
choćby i umarł, żyć będzie" (J 11, 25).
 
Wyrazy współczucia i szczere kondolencje dla dr Marka Kuleszy z powodu śmierci Teścia składa społeczność Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału

w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z zakresu edukacji globalnej pt. Migracje w dobie pandemii. Wyzwania dla idei i praktyki edukacji globalnej,

które współorganizatorem jest Wydział Studiów nad Rodziną UKSW!

Więcej informacji i zaproszenie znajdą Państwo tutaj:

Zaproszenie PDF

Formularz zgłoszeniowy

https://pedagogika.uksw.edu.pl/node/2378

 (Wkład doktrynalny Jana Pawła II)", która odbędzie się 10 maja 2021 roku. Organizatorem Konferencji jest Bioetyczne Koło Naukowe Studentów WSR, którego opiekunem jest ks. dr hab. Stanisław Biały, prof. uczelni oraz Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie. Program w załączniku.
 

Plakat

Dostęp do konferencji na platformie Cisco Webex Meetings:

https://uksw.webex.com/uksw-en/j.php?MTID=mf81013973203cfc0d277287715cd86f2

Numer spotkania (kod dostępu): 121 616 5033

Hasło: cPpppAsA377

 

"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie" (J 11, 25).
 
Wyrazy współczucia i szczere kondolencje dla ks. dra Dariusza Tułowieckiego z powodu śmierci Taty składa społeczność Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW.
 
 
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 26 kwietnia 2021 r. (poniedziałek), o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej.
Informujemy, że  Prezydent RP Andrzej Duda postanowieniem z 6 kwietnia 2021 r. nadał ks. prof. dr. hab. Andrzejowi Jackowi Najdzie, Dziekanowi Wydziału Studiów nad Rodziną tytuł naukowy profesora nauk teologicznych.
 
Serdecznie gratulujemy!
 

Nowo mianowany profesor w dziedzinie nauk teologicznych jest dziekanem oraz kierownikiem studiów niestacjonarnych Wydziału Studiów nad Rodziną UKSW. 

Ks. prof. Andrzej Najda od 2012 roku był profesorem nadzwyczajnym przy Katedrze Teologii Systematycznej Małżeństwa i Rodziny na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW. W 2011 roku uzyskał habilitację z zakresu teologii biblijnej na Wydziale Teologicznym UKSW. W 2003 roku obronił doktorat z teologii biblijnej Nowego Testamentu na Wydziale Teologicznym w Fuldzie. W 1996 roku uzyskał magisterium z teologii pastoralnej na Wydziale Teologicznym KUL. 

Więcej...

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem”

(J 11, 25)

Niech w tym wyjątkowym, niezwyczajnym czasie Świąt Wielkiej Nocy nie zabraknie nam wszystkim zdrowia i optymizmu!

Życzymy nie tylko spokojnego, wiosennego odpoczynku, lecz nade wszystko głębokiej refleksji i pełnego czerpania z tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego. Niechaj ono będzie przyjęte jako dar, który niesie radość i siłę ciągłego odradzania naszej wiary, umacniania nadziei i rozpalania miłości oraz nieustannej świadomości obecności Zmartwychwstałego Chrystusa w naszym życiu

– z serdecznością i pozdrowieniem

ks. prof. dr hab. Andrzej Jacek Najda
dr hab. Agnieszka Regulska, prof. uczelni

Wywiad z Dziekanem WSR ks. prof. Andrzejem Najdą dla KAI na początku Roku Rodziny „Amoris Laetitia”. Jak powiedział Dziekan WSR "Rok Amoris laetitia bodźcem do rozwoju duszpasterstwa rodzin".

Link do całego wywiadu: https://www.ekai.pl/ks-prof-jacek-najda-rok-amoris-laetitia-bodzcem-do-rozwoju-duszpasterstwa-rodzin/

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach