Studencki wyjazd studyjny do Tykocina

W dniach 3-4 czerwca 2022 roku, dzięki zaproszeniu ze strony ks. dr. Marcina Roszkowskiego, dyrektora Domu Pomocy Społecznej pw. Św. Franciszka z Asyżu, odbyła się wizyta studyjna przedstawicieli studenckich kół naukowych działających przy WSR w Tykocinie. Studenci mieli możliwość zapoznania się zarówno z działalnością domu pomocy społecznej, jak również środowiskowego domu opieki, spotkania się z pracownikami i podopiecznymi obu placówek. Uczestniczyli w zajęciach artystycznych w ramach terapii sztuką i w warsztatach psychologicznych na temat nadziei oraz mieli wgląd w codzienne funkcjonowanie domu. Wyjazd został wzbogacony również o wymiary integracyjny  i krajoznawczy, czemu sprzyjało bogactwo kulturowe Tykocina oraz piękna pogoda.