Zaproszenie na „Piknik rodzinny” (21 maja 2022 roku)

rodzina

Wydział Studiów nad Rodziną UKSW we współpracy z Instytutem Papieża Jana Pawła II oraz Katolicką Szkołą Podstawową nr 109 organizuje 21 maja 2022 roku (godz. 9-14) na terenie kampusu UKWS Młociny plenerowe spotkanie integracyjne pod nazwą „Piknik rodzinny”.

Piknik będzie miał charakter integracyjny i edukacyjny (oferta dla dzieci). Ma on na celu promocję instytucji rodziny oraz wartości rodzinnych i służy uczczeniu kończącego się Roku Rodziny „Amoris Laetitia”. Jednocześnie powiązany jest ze świętowaniem przez Instytut Papieża Jana Pawła II jego 15-lecia.

Już teraz kierujemy nasze zaproszenie do Studentów i Pracowników oraz sympatyków naszego Wydziału! Tym razem zapraszamy całe rodziny. Zachęcamy również do włączenia się do pomocy przy organizacji wydarzenia. Mamy nadzieję na udaną wspólną zabawę, integrującą różne środowiska i przedstawicieli zaangażowanych instytucji pod hasłem rodziny i związanych z nią wartości.

Z przyjemnością informujemy, że nasza impreza została objęta patronatem Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej!