„Piknik rodzinny” – relacja z wydarzenia

W dniu 21 maja 2022 roku na terenie kampusu UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3 odbył się „Piknik rodzinny” – spotkanie integracyjne organizowane przez Wydział Studiów nad Rodziną we współpracy z Instytutem Papieża Jana Pawła II oraz Katolicką Szkołą Podstawową nr 109 w Warszawie. Wydarzenie miało na celu promocję rodziny i związanych z nią wartości w ramach kończącego się Roku Rodziny „Amoris Laetitia”. Znaczenie rodziny dla jednostki i społeczeństwa podkreślał św. Jan Paweł II, który zasłużył sobie na miano „papieża rodziny”.

W imieniu Wydziału Studiów nad Rodziną serdecznie dziękujemy naszym partnerom, studentom oraz innym, którzy zaangażowali się na rzecz tej imprezy i aktywnie w niej uczestniczyli

STRAŻ