Wybory uzupełniające do Wydziałowej Rady Studentów

Od dnia 18 marca 2024 r. od godz. 10.00 do dnia 24 marca 2024 r. do godz. 10.00 można głosować na kandydatów w wyborach uzupełniających do Wydziałowych Rad Studentów. Wybory są przeprowadzone w trybie zdalnym, przez platformę USOSweb, w zakładce „Ankiety”.

Zachęcamy Państwa Studentów do oddania głosów na kandydatki do Wydziałowej Rady Studentów WSR. Są nimi Panie: Karolina Jakubiak, Monika Szymczak i Maria Jaworska.

Poniżej przygotowane przez Panie autoprezentacje:

Karolina Jakubiak

Karolina to osoba zawsze zaangażowana, konsekwentna w swoich działaniach, a co najważniejsze życzliwa, empatyczna i pomocna. Ambicja i perfekcjonizm to jej drugie imię. Na naszym Wydziale pełni funkcję przedstawicielki wszystkich studentów, jest Starostką II roku studiów stacjonarnych oraz Prezesem „Koła Naukowego Myśli i Praktyki Społecznej dlaWas”. Dodatkowo od kilku lat Karolina spełnia się jako aktywna wolontariuszka. Jak każdy ma w życiu cele i marzenia, które skutecznie realizuje dzięki swojej pracowitości. Głównie interesuje się psychologią umysłu, życiem społecznym oraz pomocą innym. Kandyduje do Wydziałowej Rady Studentów, gdyż chce robić dla społeczności studenckiej jeszcze więcej i spełniać się w roli przedstawicielki, która daje jej niesamowitą satysfakcję.

Monika Szymczak

Monika to osoba niebywale ambitna, życzliwa i szczodra. Na naszym Wydziale pełni funkcję Starostki I roku studiów stacjonarnych, a ponadto jest aktywną członkinią „Bioetycznego Koła Studentów ” oraz „Koła Naukowego Myśli i Praktyki Społecznej dlaWAS”. Dodatkowo Monika swoją dobroć przekazuje innym jako liderka wspólnoty „Ruchu Rodzin Nazaretańskich”. Organizuje spotkania i wyjazdy dla młodych, którzy dzięki temu mogą wzrastać w wierze i miłości. Jest kandydatką do Wydziałowej Rady Studentów, gdyż nieustannie pragnie się rozwijać oraz zdobywać doświadczenie, a dzięki niemu, móc jeszcze bardziej pomagać innym.

Maria Jaworska

Maria to osoba niezwykle kreatywna, sympatyczna i sumienna. Dopiero rozpoczęła studia na naszym Wydziale, a już angażuje się w działania i życie studenckie. Jest prawą ręką starostki swojego roku, a dodatkowo pełni funkcję Sekretarza w „Kole Naukowym Myśli i Praktyki społecznej dlaWas” i działa w „Bioetycznym Kole Studentów”. Marysia to osoba pełna pasji i zapału, nieustannie rozwijająca się w wielu dziedzinach nauki. Oprócz nauk o rodzinie, interesuje się fizyką, rysunkiem oraz ma bogatą przeszłość kulinarną. Kandyduje do Wydziałowej Rady Studentów, gdyż chce działać na rzecz dobra naszych studentów, poszerzać horyzonty oraz nabywać nowe kompetencje.