Uchwała Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Zachęcamy do zapoznania się z Uchwałą nr 250/2024 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 25 kwietnia 2024 r. w sprawie oceny programowej kierunku nauki o rodzinie prowadzonego w UKSW w Warszawie na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Otrzymaliśmy ocenę pozytywną, wszystkie kryteria określone w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie kryteriów oceny programowej, uszczegółowione w załączniku nr 2 do Statutu Polskiej Komisji Akredytacyjnej, stanowiącego załącznik do uchwały nr 4/2018 Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 13 grudnia 2018 r. ze zm., zostały spełnione.

Następna ocena programowa kierunku nauki o rodzinie na uczelni powinna nastąpić w roku akademickim 2029/2030.

Cieszymy się z życzliwej współpracy naszego środowiska akademickiego, życzymy Państwu Studentom i Wykładowcom wielu sukcesów w badaniach naukowych i dydaktyce!

Zapraszamy do studiowania na naszym Wydziale!